Laminasyon Makinesi

Laminasyon Makinesi Nedir?

Laminasyon iki veya daha çok (genelde iki) ambalaj malzemesinin birbirine birleştirilmesi tekniğidir. Şevmak Makina ; laminasyon makinesi üretiminde son teknolojiyi kullanan makine üreticisidir.

Laminasyon genel olarak blister ambalaj, ayran kapağı ambalajlarında kullanılır. 9 metre ve 12 metre laminasyon makinesi üretimimiz haricinde müşterilerimizden gelen taleplerde özel ebad makineler de üretilmektedir. Ambalaj makineleri konusunda uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Özel tip makine imalatımız bulunmaktadır. Şevmak Makina; makine tamir ve bakım kadrosuyla müşterilerine satış sonrası makine kurulum, bakım ve onarımı hizmeti vermektedir. Dondurma kap ambalajlarında, metalize filmlerde, bakliyat (toz ve taneli ürün ) ambalajlarında, kahve ambalajlarında, süt ürünleri ambalajında baskı makineleri (Tifdruk ve Flekso baskı makineleri) üretmekteyiz. Bu ürünler baskı sonrasında laminasyon işleminden geçerler. Gelen malzemenin ebatlara kesilmesi için ürettiğimiz dilimleme makinelerimiz sayesinde ambalaj baskısı yapan veya ambalaj ürünlerine ihtiyaç duyan, bu konuda hem kendi bünyesinde hem de dışardan fason olarak hizmet veren firmaların müşterilerine doğru hizmeti verebilmeleri için Şevmak Makina’ dan aldıkları baskı ve baskı sonrası laminasyon, dilimleme (ebatlama), termolak makineleri sayesinde üretim hatlarını genişletmişlerdir.

Leasing ve kredi seçenekleri ile artık sanayicilerimiz ihtiyaç duydukları laminasyon, dilimleme, Termolak ve flekso ile Tifdruk baskı makinelerini çok rahatlıkla alabilmektedir. Laminasyon makinelerinde kullanılan yapıştırıcı tanklara dökülerek merdanelerden geçer. Böylece malzemeler birbirine lamine edilir. Müşterilerimizle karşılıklı görüşme yaptıktan sonra hangi tip ürüne laminasyon yapmak istedikleri toplantımız sonrasında firmamız Şevmak Makina’ nın yönlendirmesi ile hangi makineye ihtiyaç duydukları ortaya çıkmış oluyor.

Şevmak makina, sektöründe lider bir firmadır. Amacımız doğru ürüne doğru makine yapmaktır. Her zaman müşteri memnuniyetini dürüst bir şekilde yerine getirmektedir. Her daim söz verdiği gibi makinelerini zamanında teslim etmiştir.

12 Metre Tünelli İki Renkli ÇİFT Taraflı Laminasyon Makinesi9 Metre Tünelli 1500 MM iki renkli çift taraflı Laminasyon makinesi videolarımızda izlenebilir.

Blister tipi ambalajlama çalışmalarında, malzemenin üzerine Termolak makine üretimimizde bulunmaktadır. Termolak yapılacak malzemeye göre makinemizde hassas ayarlar yaparak termolak malzemesinin en uygun şekilde sürülebilmesini sağlayarak, müşterimizin üretim yaparken maliyetleri en aza indirmesini sağlıyoruz.

Doğru Tercihleriniz için her zaman Şevmak Makina sizlere hizmet vermeye hazırdır.

Image module
9 Metre Laminasyon Makinası
Image module
9 Metre Laminasyon Makinası
Image module
12 Metre Laminasyon Makinası
Image module
12 Metre Laminasyon Makinası